Eliminacja kolejek.

Idea narodziła się w Szwecji w 1956 roku, kiedy Ake Ehrlund postanowił rozwiązać irytujący go problem kolejek u piekarza. Pomyślał: musi być lepszy sposób i zaproponował system oparty na numerkach. W latach 60. system kolejkowy ten był już sprzedawany zarówno w Szwecji, jak i innych krajach na całym świecie. We wczesnych latach 80. jego dystrybucja dynamicznie się rozwinęła. Sukces stał się faktem , rozpoczęła się faza aktywnego stosowania systemu porządkującego obsługę klienta. System kolejkowy polecany jest wszędzie tam, gdzie w bezpośredniej obsłudze pojawiają się kolejki i konieczność oczekiwania. Duże natężenie przepływu interesantów lub skomplikowane warunki organizacji lokalowej, wymagają wprowadzenia ułatwień w świadczeniu usług. Wachlarz zastosowań jest szeroki, a obszary, w których sprawna obsługa kolejek jest kluczowa - bardzo rozległe. Poprawienie dynamiki przepływu klientów i usprawnienie pracy personelu, uzyskujemy dzięki temu, że do kasy, stanowiska obsługującego petentów może podejść jedynie osoba, która posiada przywołany numer. Ważnym elementem jest tworzenie kolejek w zależności od ilości oraz typu stanowisk, potrzebnych do efektywnej obsługi.

E-urząd to nowoczesny urząd dostępny drogą elektroniczną, w którym można załatwić sprawy niezależnie od pory dnia i miejsca pobytu. Można tu m.in. zarezerwować numer kolejkowy i w ten sposób skrócić czas załatwienia spraw m.in. w Urzędzie Miejskim. System kolejkowy umożliwia zajęcie kolejki przez internet do właściwego pracownika Centrum Obsługi Mieszkańca. Dotyczy to między innymi rejestracji pojazdów, wydania dowodu osobistego, meldunku, czy złożenia odpowiedniego wniosku.

W boksie można znaleźć również elektroniczną skrzynkę podawczą. Formularz elektroniczny może być drukowany lub automatycznie wysłany do Urzędu Miejskiego drogą elektroniczną, złożenie pod nim podpisu elektronicznego sprawi że będzie on traktowany jako podstawa do przeprowadzenia postępowania administracyjnego.

Profesjonalna piłka ręczna łódź dla każdego.

Nowoczesne pompy ciepła olsztyn do ogrzania twojego domu.

Najlepsze tłumiki piaseczno do twojego samochodu.

Skuteczne pozycjonowanie stron wrocław dla Twojej firmy.

Certyfikowane przełącznice optyczne dla przemysłu